Декоративний камінь і клінкер

9 березня 2022 р. 12:06
Декоративний камінь і клінкер

Декоративний камінь – це прикраса, яка підходить практично до будь-якого типу інтер’єру. Залежно від матеріалу або кольору, ви можете легко адаптувати його до інтер’єрів, оформлених у класичному, скандинавському або лофтовому стилі. Свою популярність він отримав завдяки оригінальному зовнішньому вигляду, який здатний надати навіть банальному приміщенню неординарного характеру.
У нашому магазині ви знайдете декоративне каміння з бетону, штукатурки, кварцового піску, смоли або натурального каменю, а також клінкеру. Що стосується кольорів, ви можете вибрати сірий, чорний, бежевий або природний цегляний відтінок. У нас є як фасадна плитка, так і штукатурні куточки, що дозволить обробити стіни без зазорів і некрасивих нерівностей. Крім того, в нашому магазині ви також знайдете дерев’яні декоративні панелі.

Декоративний камінь - вписується в будь-який інтер'єр!

У нас різні смаки, тому при оформленні вашого будинку ми вибираємо різні стилі облаштування. Для когось ідеальним стане класика, для когось інтер’єр в індустріальному стилі. Незалежно від того, що нам подобається, декоративний камінь і клінкер підійдуть до будь-якого декору.

У сільському, прованському і класичному стилях добре підійде гіпсова плитка і бетонний фасадний камінь теплих тонів, наприклад, бежевий і світло-коричневий. Або можна вибрати декоративну дерев’яну панель.
У скандинавському стилі виберіть білий і сірий, наприклад, фасадний камінь Oviedo 3 від Stones або графіт Keystone від Stone Master.

У стилі лофт у вас є чим похизуватися, адже тут підійде декоративний камінь зі стиком і будь-які імітації цегли. У нас ви можете вибрати з мінеральних клінкерів від Elastolith, які ідеально імітують цеглу. Ви можете вибрати природні, червоні відтінки, а також білий, чорний або сірий кольори. Серед декоративних штукатурних каменів можна зустріти і імітації цегли. Також варто вибрати клінкерну фасадну плитку.

Що стосується сучасного стилю, то варто вибрати чорний і сірий, наприклад, з бетонною текстурою. Оригінально виглядатимуть будь-які декоративні камені графітових кольорів.

Декоративний камінь для стін та інше

Ви, напевно, помітили, що декоративний камінь часто використовується тільки на одній зі стін, адже одна з основних його функцій – декоративна. Прикраси такого типу покликані порушити монотонність інших стін. Вони є прикрасою, яка лише підкреслює характер всього інтер’єру.

Але декоративне каміння використовується не тільки для стін. Ми також часто зустрічаємо їх у вигляді каміна, дзеркала або ванни. Іноді замість цілої кам’яної стіни її ставлять лише на одну планку, наприклад, над ванною чи над ліжком. Тоді він контрастує з усім інтер’єром, надаючи йому незвичайний характер.

Декоративний камінь - натуральний чи штучний?

Природний камінь має свої переваги. Звичайно, все залежить від типу, але зазвичай він міцний і довговічний. Від природи він також стійкий до високих температур, тому його можна з успіхом використовувати як кожух каміна. Його недоліками зазвичай є висока ціна і необхідність просочення.

Не дивно, що все частіше ми тягнемося до штучного декоративного каменю, який коштує набагато дешевше і є ідеальною імітацією натурального каменю. Виробники відтворюють не тільки природний колір, але і фактуру каменів. Штучні облицювання, як правило, довговічні і мають мало поглинання, тому їх можна використовувати навіть у ванних кімнатах.