Душові кабіни

Душова кабіна ціна Луцьк магазин. Купити скло для душу у Луцьку.

 
Щоденні водні процедури стали вже невід’ємною часткою у житті кожної людини. Існує досить багато способів очистити свої тіло і одним з них є душова кабіна. Великий вибір виробників та дизайнерські напрацювання, дозволяють вибрати кожному продукцію за смаком, фінансовими можливостями та комплектацією. Для встановлення душової кабіни у приміщення повинна бути проведена вода та каналізація. Ідеальним місцем для установки є ванна кімната, але її можна встановити і в інших куточках квартири.  Основним технічними характеристиками є:
- довжина
- ширина
- висота:
а) до верхньої межі піддону
б) від підлоги до нижньої точки виходу сифона
в) до точок підключення води
- об’єм піддону до переливу та верхньої межі
- вага кабіни без води
- можливе навантаження на дно
- підключення до електромережі


Купити розсувні двері для душу.

   
    По формах розрізняють круглі, кутові, овальні, прямокутні та багато кутні. Існує досить багато режимів душу. Основні з яких можна виділити це тропічний дощ, голкового та циркулюючого потоку і в основному ці режими властиві кабінкам з гідромасажем. СПА надає повний релакс і нічим не відрізняється від професійного обладнання, а у поєднанні з хромотерапією взагалі занурить вас у епіцентр відпочинку. Більш дорогі моделі мають вмонтовані парогенератори, які дозволяють створити ефект сауни. При підключенні даної функції температура у середині може досягати +50 градусів, при чому вологість повітря залишиться ідеальною. Продумана система дозволяє запобігти перегріву завдяки встановленим датчикам, які миттєво відключають систему в випадку непередбачуваних обставин. При створенні таких кабін використовуються тільки екологічно чисті та якісні матеріали, оскільки при нагріванні, а особливо в режимі «турецької бані», можливі токсичні виділення при неякісних комплектуючих. Деякі моделі можуть мати телефонний зв'язок з функцією гучного зв’язку, радіо, CD-програвачами. Не зважаючи на свою комплектацію та характеристики, усі моделі будуть відповідати європейським стандартам. Виключення можуть бути лише неякісні та не сертифіковані товари придбані з рук або від невідомих виробників.
   

Де придбати якісний скляний душ?
 

    Купити душову у Луцьку можна у нашій інтернет гуртівні ДисконтБуд. Ми гарантуємо чудову якість, гарантійне обслуговування та вчасну доставку товару додому. Телефонуйте за номерами телефонів, що вказані на сайті та отримуйте професійну консультацію та заощаджений час у виборі товарів для вашої ванної кімнати.