Керамогранітні плінтуси, сходи та підсходинки

9 березня 2022 р. 11:42
Плінтуси та сходи з керамограніту

Плінтуси та сходинки, які ви можете знайти в нашому магазині, дозволять вам естетично обробити інтер’єр, незалежно від того, чи шукаєте ви елементи для обробки підлоги чи сходів. У нашому асортименті ви знайдете продукцію найвищої якості від відомих виробників, таких як Ceramika Paradyż, Kwadro або Cersanit.

Як обробити кахельну підлогу?

Якщо ви вибрали плитку для підлоги у вітальні або ванній кімнаті, ви, безсумнівно, замислюєтесь, чи обробити підлогу плінтусом або керамічним плінтусом. На жаль, у нас не завжди є можливість вибрати плінтус. Особливо, якщо нам важко знайти смужку, що відповідає малюнку або кольору плитки. Іноді поєднання керамограніту і пластикового або алюмінієвого плінтуса просто не підходить і виглядає не естетично. У цьому випадку ідеальним рішенням стане плитковий плінтус. Які його переваги, крім очевидної естетичної функції?

Плінтус для ванної стає продовженням підлоги. Він не тільки приховує будь-які нерівності, які з’явилися при укладанні плитки, але і захищає стіну від забруднення або намокання, наприклад, при митті підлоги. Крім того, порцеляновий плінтус виглядає більш естетично і розкішно. Іноді - коли плиткою покриті і підлога, і стіни - плінтус може бути акцентом, який розділяє обидва візерунки або кольори. Звичайно, він також може гармонійно поєднувати їх, завдяки чому ми уникнемо враження хаосу.
У нашому магазині ви знайдете плінтуси різних розмірів і дизайнів - як одноколірні, так і дерев'яні або кам'яні.

Сходові марші - естетичні і практичні

Кожен з нас хоче, щоб сходи були естетично обробленими і довговічними. Прекрасним рішенням можуть стати сходи. Проступ — це плитка для підлоги, яка має спеціальні борозенки на кромці для запобігання ковзанню. Перш за все, протектори, доступні в dyskontbud.com.ua, мають велику естетичну цінність, а крім того, більшість моделей, які ви купуєте в нашому магазині, мають високий індекс протиковзання. Завдяки цьому куплені у нас сходові марші будуть повністю безпечними, а також підійдуть для терасових або зовнішніх сходів перед будинком. Крім того, всі проступи, які ви можете знайти тут, виготовлені з технічного каменю, який є морозостійким. Порцеляновий протектор набагато стійкіший, ніж керамічний або теракотовий. Завдяки цьому він підходить для приміщень з високою прохідністю, таких як коридори або холи, а також для зовнішніх сходів.

Марші для сходів — ідеальний вибір, якщо ви хочете, щоб сходи виглядали красиво протягом багатьох років — незалежно від віку. Завдяки їм навіть бетонні сходи зможуть виглядати естетично, а ми підлаштуємо їх під декор усього інтер’єру.

У нашому магазині ви знайдете широкий вибір сходів з каменю, які можна легко адаптувати до вашого інтер’єру. Різноманітні кольори та ціни дозволять підібрати продукцію відповідно до ваших потреб.