KRONOPOL (Польща)

Купити ламінат Кронопол у Луцьку. Ціна ламінату гуртівня.

    
      Бренд KRONOPOL був створений у Польщі 1994 року і входить до складу швейцарської корпорації «SWISS KRONO GROUP». Виготовляється весь товар у Польщі і відправляється у багато країн з усього світу.
Великий вибір колекцій ламінат Кронопол і їх різноманіття дозволяють підібрати покриття для підлоги для кожного, хто цінує європейські стандарти та прекрасний дизайн. Екологічність, економність та надійність є основами даних виробів. Висока ступінь водопоглинання та провосковані замки роблять цю ламіновану підлогу стійкою до води. Міцний верхній шар забезпечує стійкість до механічних пошкоджень, а новітні технології даного бренду запобігають накопиченню електричних зарядів.

 

Польський ламінат KRONOPOL у магазині у Луцьку.


  Серед асортименту вирізняють 31 клас, 32 клас та 33 клас стирання. Також основним чинником, який впливає на вибір є наявність фаски та товщина. Існує 6мм, 7мм, 8мм та 10мм. Ціна коливається від 180 гривень за метр квадратний і цінова політика охоплює усі верстви населення. Польський ламінат Кронопол у Луцьку можна купити у нашому інтерне-магазині зателефонувавши за номерами, що вказані на сайті, або у нашому магазині партнері LIKEDBUD по вулиці Ветеранів 1а.