Мозаїка в Інтер'єрі

9 березня 2022 р. 11:57
Купити мозаїку у Луцьку

Декоративна мозаїка – незвичайна прикраса інтер’єру. Донедавна вона в основному асоціювалися зі старовинними інтер’єрами. Сьогодні вона є чудовою альтернативою декоративній плитці, яка часто коштує набагато дорожче. У нашому магазині ви знайдете керамічну, скляну та кам'яну мозаїку. Всі види доступні в багатьох цікавих кольорових варіантах і створюються за різними технологіями виробництва, наприклад, матова мозаїка, глянсова мозаїка або пресована мозаїка. Завдяки цьому у вас є маса варіантів облаштування - не тільки у ванній або на кухні, але і, наприклад, у вітальні.

Модна мозаїка, чи що варто мати у своєму інтер'єрі?

Якщо мова йде про мозаїку для кухні, то варто вибрати скляну або керамічну мозаїку, яка буде не тільки естетично виглядати, але й легко чиститься. Щоб уникнути хаосу, вибирайте її з простими візерунками та приглушеними й однорідними кольорами. Наприклад, можна вибрати мозаїку у формі шестикутника, яка модна вже кілька сезонів. Геометричні стільникові візерунки створюють враження глибини.

Ви можете дозволити собі трохи божевілля у ванній. Мозаїка – це те, що у нас найбільше асоціюється зі старовинними римськими лазнями. Яка мозаїка для ванної кімнати буде виглядати найкраще? Одним з дуже популярних варіантів є мозаїка у формі ромба. При правильному розміщенні він дає ефект тривимірності. Такий вид оздоблення буде ідеально виглядати як в сучасних інтер’єрах, так і в оформлених у вінтажному стилі.

Пам’ятайте, що мозаїку можна покласти не тільки на стіни. Не менш популярна мозаїка для облицювання ванни. Тут у вас насправді є свобода, адже ви можете використовувати різноманітні візерунки, щоб сама ванна стала прикрасою всього інтер’єру. Якщо ви хочете лише додати трохи декоративності своїй ванній кімнаті, ви можете створити мозаїчну раму для дзеркала. Мозаїка для підлоги теж модна - не тільки у ванній, але і на кухні.

Декоративна мозаїка - не тільки для кухні та ванної кімнати

А яка мозаїка для вітальні чи спальні? Тут, в першу чергу, підійде кам’яна мозаїка. Особливо рекомендуємо мозаїку з Pilch, Ceramsit або Euro Stone. Ці види мозаїки можна використовувати на стінах з неправильними поверхнями. Вони створять ідеальну композицію в інтер’єрах, оформлених в класичному стилі. Вони, безсумнівно, будуть чудово виглядати як настінна огорожа над ліжком або диваном у вітальні. Ви також можете використовувати їх для корпусу дзеркала в передпокої. Крім кам’яної мозаїки в інтер’єрі також варто використовувати змішану мозаїку, яка є, наприклад, поєднанням скла і каменю.

Алюмінієва мозаїка, наприклад, від виробника Гаранд Керама, чудово підійде в інтер’єрах в індустріальному стилі. Алюміній чудово вписується в інтер’єри, що нагадують старі фабрики. У нашому магазині ви неодмінно знайдете мозаїку для стін, яка вам сподобається.