Оздоблення стін керамічною плиткою

9 березня 2022 р. 11:06

   Настінна плитка – це простий спосіб прикрасити кімнату та захистити стіни від впливу природного зносу. Вони зустрічаються в основному на кухнях і ванних кімнатах, а також у проходах, внутрішніх сходах, басейнах і громадських місцях.

Плитка для стін

    Чим відрізняється плитка для стін?
     Чи відрізняється плитка для стін у ванній кімнаті від плитки для кухні або передпокою? Основна відмінність - це клас стирання і стійкість до вологи. Настінна плитка для ванних кімнат і кухонь повинна мати високий рівень стійкості до вологи, так як вона щодня піддається їй. У випадку з плиткою, розташованої в комунікаційних шляхах, найважливішим є стійкість до стирання. Інші відмінності стосуються естетики – тут плитку для стін поділяють на глазуровану (глянсову) і неглазуровану (матову).

Чому варто класти плитку на стіну?
Незалежно від того, купуєте ви дешеву або дорожчу плитку для стін, в кожному конкретному випадку вона однозначно позитивно позначається на естетиці приміщення, в якому вона буде розміщена. Широкий вибір тем і кольорів дозволяє підлаштуватися під заплановану композицію або зробити її основою для неї. У продажу можна зустріти класичну плитку, а також імітує дерево та інші матеріали, а також покриту різноманітними візерунками. Це дозволяє створювати різноманітний декор - від затишного до стерильного сірого.

Переваги керамічної плитки
Настінна керамічна плитка нетоксична, негорюча і дуже легко миється. Пресована плитка вважається найбільш довговічною, але кожен вид плитки – це інвестиція на довгі роки. Оскільки вони доступні в багатьох розмірах - починаючи від 2 × 30 см і 5 × 5 см і закінчуючи 125 × 240 см, їх можна використовувати для створення візерунків на стінах, як симетричних, так і будь-яких форм. Також немає проблем з розміщенням їх на стінах кімнат незвичайних форм.

Зовнішня керамічна плитка
Якщо ми хочемо покласти керамічну плитку на відкритому повітрі або в місцях з низькими температурами (наприклад, на сходах), то слід вибрати морозостійкі види. Через різку, холодну польську природу, в нашій країні варто вибирати морозостійку плитку з водопоглинанням менше 3%.