Паркетна дошка

Паркетна дошка ціна Луцьк. Купити паркетну дошку від виробника.    Дерев'яне покриття для підлоги у всі часи мало велику популярність у людей. Воно вирізнялось великою кольоровою гаммою, естетичністю та створенням затишку та комфорту у домівках. Сьогодні ви можете зустріти декілька видів цього матеріалу це:
- паркетна дошка епіцентр стилю або масив.
- штучний паркет.
- щитовий паркет.

Зараз ми детальніше дослідимо перший пункт нашого обговорення.
Паркетка поділяється на двошарову та тришарову і виготовляться з різних порід дерева, наприклад ясен, вишня, клен, бук, червоні породи і мають довжину біля 2,7 м і товщину 22 мм.
Розглянемо три шари з яких складається наша продукція:
1. Термостійкий цілісний елемент ясена чи дуба.
2. Основний від 10 мм
3. Тверда деревина з декором.


Де купити дерев’яну підлогу, ціна?


  Основні переваги паркетної дошки - це  економність, натуральність виробу, лакове покриття, можливість циклювання, зносостійкість, теплопровідність, екологічність,  довговічність та зручність у експлуатації. Купити паркетну дошку у Луцьку такої якості і з такими показниками ви зможете у нашій гуртівні Дисконтбуд. У нас представлені такі виробники як BARLINEK (Польща), BEFAG (Угорщина), TARKETT (Сербія) та багато інших. Цінова політика на дані товари у нас досить лояльна оскільки працюємо на пряму із заводами виробниками і за досить короткі терміни можемо зробити безкоштовну доставку додому. Більше інформації по асортименту, наявності та знижках ви зможете отримати у наших менеджерів, зателефонувавши за номерами, що вказані на сайті або відправити запит по Viber.