Плитка для підлоги

Купити плитку на підлогу у Луцьку. Плитка для сходів морозостійка ціна.


   Обираючи якісне покриття для підлоги ми майже завжди зупиняємо свій погляд на такому товарі, як керамічна плитца для підлоги. Існує мільйон виробників даного товару, але кожен з них вирізняється своєю індивідуальністю та якістю. Польська плитка має більш технократичні характеристики, оскільки вироблена по європейських стандартах і не майже не має погрішностей. Італійська радує око своїми дизайнами та легкістю сприйняття. Іспанська плитка на підлогу 60х60 переносить нас у епіцентр їхнього божевільного життя, своїми різнобарвними декорами та причудливістю форм. Український кахель викликає попит своїми цінами, але по якості він майже не відрізняється від вище названих. Але найкраща плитка на підлогу це та яка приносить задоволення та має довгий термін експлуатації. До основних виробників належать такі гіганти як Церсаніт, Атем, Тубодзін, Парадиж, Памеса, Опочно, Голден Тайл, інтеркерамаі багато інших.


Як правильно обрати кахель на підлогу?


Розрізняють декілька чинників які характеризують підложне керамічне покриття:
1. Клас стирання
2. Матеріал
3. Витривалість
4. Сорт
5. Водопоглинання
6. Термостійкість.
7. Морозостійкість.
8. Стійкість до хімії

   Існує п'ять класів стирання підлоги. Перший, другий та третій призначений для побутових приміщень наприклад. кухня. коридор, спальня. Четвертий може використовуватись для більшої прохідності людей та агресивних хімічних чинників. П'ятий кладеться у великих супермаркетах та холах, оскільки має високий рівень стирання. Виготовляють плитку з червоної, білої глини, або керамограніту, що відповідно впоиває на міцність матеріалу. Існує також декілька сортів кахлю, які відрізняються між собою лише ціною та неспівпадінням у розмірах чи несуттєве відхилення від декору малюнку. Поглинання води відіграє важливу роль, якщо ви плануєте класти плитку на відкритих терасах чи приміщенні без накриття. При низькому водопоглинанні плитка буде більш стійка до морозу і витримає більше циклів розмерзання та замерзання.Чим кращий клас стирання, тим вищою буде хімічна стійкість.


Гуртівня плитки у Луцьку. Соти на підлогу.


   Ціна у нашому інтернет-магазині вас приємно здивує, оскільки є найнижчою в Україні. Замовити товар можна зателефонувавши за номерами телефонів, що вказані на сайті, або просто надіслати запит на Вайбер.