Плитка для ванни

 

  Керамічна плитка Луцьк. Ціна керамічної плитки для ванни у Луцьку, Львові.

 
  Серед великого різноманіття кераміки для облицювання стін та підлоги, широку нішу займає плитка для ванної кімнати. Вона стала не тільки функціональним, але й модним приміщенням сучасної квартири. Стилі дизайнів урбан, лофт, скандинавський, імітація цегли, мозаїка надають відчуття досконалості ремонту. Сучасний ринок єврокераміки переповнений пропозиціями: від недорогої та простої плитки до індивідуальних дизайнерських виробів. Така кількість різних варіантів дає можливість втілити у життя будь-яку ідею, та зробити вашу ванну кімнату, кухнію чи коридор епіцентром комфорту та нової лінії у житті. Ми пропонуємо вироби  торгових марок  Інтеркерама, Церсаніт, Атем, Голден Тайл, Cerrad, Opoczno, Paradyz, Tubadzin та багато інших по гуртових цінах..
 

Ціна кахлю для оздоблення стін. Польська біла плитка в ванну кімнату.

  
  Якісні та дешеві види кахлю можна придбати у гуртівні будматеріалів ДисконтБуд  Dyskontbud.com.ua  у Луцьку та в багатьох містах України. Наша інтернет-гуртівня працює з такими містами як:
Кривий Ріг
Кременчук
Луцьк
Одеса
Полтава
Рівне
Самбір
Стрий
Червоноград
Черкаси
Чернівці
Львів
Київ
Вінниця
Дрогобич
Івано-Франківськ
Запоріжжя
Калуш
Кропивницький
 

Як обрати, оформити та купити плитку для ванної по гуртових цінах? 

   
   Зробити свій дім кераміки можна у нашому магазині, де представлені різні колекції із Європи, Азії. Найбільш популярна керамічна плитка з таких країн як, Іспанія, Італія, Польща, Україна. Але кожен вид продукції має свої особливості. Італійська плитка є найбільш дорогою та якісною, іспанська вирізняється більш яскравими тонами та декорами, польські вироби мають низьку ціну і доступні більшості клієнтів, українські заводи виготовляють за європейськими стандартами і по доступних цінах. Щоб замовити товар Вам достатньо зателефонувати за номерами телефонів, що вказані на сайті Dyskontbud.com.ua, або ж відправити запит на Viber. Ми у найкоротші терміни опрацюємо вашу потребу і доставимо замовлення додому.