Плитка на фасад та клінкер

 

Купити клінкерну плитку для фасаду у Луцьку. Клінкер на піч та цоколь.

   Завершуючи фасадні роботи, майстри стоять перед вибором матеріалу для оздоблення цієї частини будинку.  Багато господарів надають перевагу фарбуванню, деякі використовують баранек чи короїд, але і достатня кількість людей надає перевагу плитці з керамограніту. Цей матеріал вирізняється довготривалістю служби та різноманітністю декорів. Це може бути каміння, дерево, бетон, асфальт і безліч інших варіантів. Плитка на цоколь надає будинку завершеного вигляду і оберігає від підмивання та впливу різних агресивних чинників на фундамент будівлі. Імітація клінкерної цегли здешевлює розхід матеріалів для будівництва, а також вирізняє серед сусідів.

  Фасад з клінкерної плитки у будинку.


  Також не меш важливю справою є підбір клінкеру для печі або каміна. У характеристиках морозостійка плитка для фасаду та клінкерна плитки на піч схожі. Кожна потребує низького водопоглинання та стійкості до перепадів температури. Щоб обрати якісний кахель для печі достатньо лише зайти у розділ
 ПЛИТКА НА ФАСАД ТА КЛІНКЕР
   Тут на вас чекають вироби від таких брендів як Парадиж, Зевс Кераміка, Церсаніт і багато інших. Кожне виділяється своєю ексклюзивністю та особливими декорами.