Публикации

Наша інтернет гуртівня Дисконтбуд у Луцьку та по всій Україні, розпочала активне підключення дизанерських організацій, дизайнерів, прорабів, майстрів та інших людей, які пов'язані з ремонтом та будівництвом. Ми пропонуємо знижку на усю керамічну плитку, ламінат та сантехніку - 22%, що є супер знижкою для того, щоб ви могли додатково заробити.
У наш час мало хто може уявити собі життя без комфортної ванни з різними благами цивілізації, такими як радіо, джакузі чи щось тупу того. Обираючи ванну ми відразу шукаємо порад з інтернету або ж у знайомих майстрів з ремонту чи консультантів у будівельних магазинах. Основними характеристиками, на які ми повинні спиратись при виборі даного товару є площа вашої ванни кімнати. Якщо у габарити дозволяють, то ваші мрії про велику ванну справдяться і вибір у розшириться досить суттєво. Якщо ні, тоді потрібно буде підбирати щось під ваші параметри і трішки зменшити забаганки.
Самостійна укладка ламінату – це чудовий спосіб зекономити, оскільки конструкція цього виду покриття на підлогу опрацьована до дрібниць. Наш магазин допоможе вам підібрати та купити ламінат у Луцьку за низькими цінами, а також у цій статті розповімо вам про деякі ази вкладання цього товару.Навіть починаючий майстер повністю справиться з укладанням ламінованих панелей. Але як і скрізь є деякі нюанси, які необхідно зарання передбачити та врахувати.
Наші рекомендації по укладанню керамічної плитки та керамограніту на стіни та підлогу. Колеги-практики та теоретики надали свої побажання для правильної роботи з цим матеріалом, щоб у подальшому він довго радував око своїх власників.
Дорогі друзі! Деякий час мобільна версія сайту матиме трішки не естетичний вигляд. Проводяться роботи по удосконаленню. Просимо вибачення за незручності...
На даний час сайт має більше 5000 товарів, але це лише початок, оскільки проект новий і потребує часу для допрацювання. Наші програмісти кожного дня додаватимуть максимум позицій і ми гарантуємо, що через деякий період Ви отримаєте повноцінну інтернет-гуртівню Dyskontbud.com.ua
Ми відкрились!!!...Чекаємо на Вас! Будемо раді бачити вас в нашому магазині з продажу будівельних матеріалів. Основна політика гуртівні - це продаж товарів для ремонту напряму зі складів виробників. У перелік товарів входять керамічна плитка для ванни, ламінат, паркетна дошка, ванни, унітази, мийки у кухню та умивальники і багато іншого.