Публикации

У зв'язку з майбутнім відкриттям магазину керамічної плитки, ламінату та сантехніки, ми перенесли свій офіс на вулицю Ветеранів 1а. Приміщення відразу біля "Золотого дракону". Чекаємо Вас у гості.... СКОРО ВІДКРИВАЄМОСЬ !!!
У наш час мало хто може уявити собі життя без комфортної ванни з різними благами цивілізації, такими як радіо, джакузі чи щось тупу того. Обираючи ванну ми відразу шукаємо порад з інтернету або ж у знайомих майстрів з ремонту чи консультантів у будівельних магазинах. Основними характеристиками, на які ми повинні спиратись при виборі даного товару є площа вашої ванни кімнати. Якщо у габарити дозволяють, то ваші мрії про велику ванну справдяться і вибір у розшириться досить суттєво. Якщо ні, тоді потрібно буде підбирати щось під ваші параметри і трішки зменшити забаганки.
Самостійна укладка ламінату – це чудовий спосіб зекономити, оскільки конструкція цього виду покриття на підлогу опрацьована до дрібниць. Наш магазин допоможе вам підібрати та купити ламінат у Луцьку за низькими цінами, а також у цій статті розповімо вам про деякі ази вкладання цього товару.Навіть починаючий майстер повністю справиться з укладанням ламінованих панелей. Але як і скрізь є деякі нюанси, які необхідно зарання передбачити та врахувати.
Наші рекомендації по укладанню керамічної плитки та керамограніту на стіни та підлогу. Колеги-практики та теоретики надали свої побажання для правильної роботи з цим матеріалом, щоб у подальшому він довго радував око своїх власників.
Запрошуємо до нас у гості і гарантуємо найнижчі ціни на матеріали для ремонту та будівництва у Західній Україні. Ми гарантуємо вам максимальні знижки на усі види товарів і якісне обслуговування + БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ! Телефонуйте або заходьте і ви не пожалкуєте 100%....
Дорогі друзі! Деякий час мобільна версія сайту матиме трішки не естетичний вигляд. Проводяться роботи по удосконаленню. Просимо вибачення за незручності...
Дорогі наші відвідувачі! Ця інформація буде корисна для Вас!!!
Ми відкрились!!!...Чекаємо на Вас!