Цементно-стружкова плитка ЦСП

Цементно-стружкові плити для будівництва та ремонту купити у Луцьку


    На сучасному будівельному ринку регулярно з'являються матеріали, які все більше завойовують довіру домашніх майстрів і будівельників. Спочатку на ринку з'явилися ОСБ плити та інші вироби з деревної стружки, але всього лише кілька років тому довіру покупців завоювали плити ЦСП - унікальний за своїми хімічними і фізичними властивостями матеріал, який знайшов широке застосування в будівництві та ремонті.

Склад.

     Перше, що вас приверне в плитах ЦСП - ціна. Вона досить доступна, але при цьому виробники обіцяють витривалість і тривалий термін служби матеріалу. З чим це пов'язано? Справа в тому, що плити ЦСП, купити які можна в нашому інтернет-магазині Дисконтбуд, виготовлені з деревної стружки і цементу. Це два найбільш популярних матеріалів у будівництві.Така суміш доповнюється різними пластифікаторами, які покращують властивості кожної такої плити. Завдяки тому, що у виробництві використовуються відносно прості матеріали, ціна цементно-стружкових плит залишається доступною.

Переваги та сфери застосування.

     Такий композит з дерева і цементу використовують для спорудження різних конструкцій навіть для експлуатації в складних умовах. Вони використовуються для спорудження системи водостоку, опалубки, також з таких плит виготовляють сендвіч-панелі і інші елементи.

Переваги матеріалу очевидні:

- Стійкість до вологи. Завдяки використанню бетону, такий матеріал повністю стійкий до вологи.
- Міцність. Матеріал щільний і надійний, він підходить для каркасних споруд і використовується в несучих конструкціях.
- Відмінна звукоізоляція і теплоізоляція. Такі характеристики роблять ЦСП ідеальним вибором для використання в житлових приміщеннях.
- Тривалий термін служби. Композит з цементу і деревини використовується протягом ста циклів розмерзання і замерзання - відмінне рішення навіть для складних кліматичних умов.
- Міцність на розтягнення і стійкість до підвищеного тиску.
- Ви можете купити цементно-стружкові плити, звернувшись до наших консультантів, попередньо описавши всі необхідні критерії проекту.