Умивальники

Практичні раковини за доступною ціною у магазині  Дисконтбуд.

   Функціональною та естетичною складовою будь-якої  ванної кімнати є умивальник. Цей елемент сантехніки дозволяє виконувати ранкові та вечірні гігієнічні процедури, дотримуватися гігієни протягом дня.

    Великий вибір моделей раковин різних форм і розмірів, купити, які можна в інтернет-магазині https://dyskontbud.com.ua  за низькою ціною, дозволяє реалізувати різноманітні дизайнерські задуми в приміщенні будь-якої площі.

Як вибрати мийку?


   Перш ніж купити раковину, рекомендуємо продумати місце її установки. Це буде безпосередньо зумовлювати тип монтажу і визначить обмеження за розмірами вироби. В інтернет-магазині Дисконт Буд можна придбати раковину різної конфігурації. Наш асортимент представлений наступними модифікаціями:

- врізні - монтуються в отвір в стільниці, підготовлений заздалегідь;
- накладні - установка не вимагає особливої ​​підготовки: виріб просто фіксується поверх тумби;
- підвісні (консольні). Такі конструкції потребують фіксації на вертикальній поверхні за допомогою спеціальних кронштейнів. Перевага рішення - можливість використовувати вільний простір під умивальником для розміщення кошика для білизни, пральної машини і інших аксесуарів. Якщо залишити зону під раковиною незадіяною, це дозволить візуально розширити інтер'єр санвузла;
- встановлюються на п'єдестал і напівп'єдестал;
- кутові. Кріпляться за допомогою перпендикулярних кронштейнів в кутку кімнати. Оптимальний варіант для невеликої ванної кімнати, де важливо максимально заощадити корисну площу;
- спираються на фігурні ніжки;
- міні-раковини. Мають невелику ширину і глибину, тому органічно будуть виглядати в умовах обмеженого інтер'єрного простору.
     Купуючи раковину, важливим параметром вибору є форма і матеріал. Залежно від стилю, в якому оформлена ванна, а також естетичних поглядів власників, перевага може бути віддано овалу, прямокутника, кола, квадрата. Всі ці зміни Ви можете знайти в каталозі нашого магазину.

Найкращі відгуки користувачів і користуються найбільшим попитом на ринку сантехніки  раковини, виготовлені з:

- кераміки;
- порцеляни;
- акрилу;
- скло.
     В інтернет-магазині Дисконтбуд Луцьк можна купити раковини і кріплення до них оптом і в роздріб. Демократичні ціни і висока якість товарів роблять будь-яку покупку особливо вигідною і приємною.