Вінілова підлога

Вінілова підлога ціна Луцьк магазин. Купити вініл дешево у Луцьку

 

   Вінілова підлога – це міцне та водостійке, багатошарове підлогове покриття на основі ПВХ. Цей вид підлогового покриття називають по різному :
-Вінілова плитка
-Вініловий ламінат
-Плитка ПВХ
-Кварц-вінілова плитка
-Кварц-вініловий ламінат
-LVT і так далі, але по суті це одне і те ж.


    Цей товар в сучасному виді з’явився досить недавно – декілька десятиліть тому. Зараз він активно завойовує своє місце в житлових ти громадських приміщеннях та їх частка на ринку збільшується завдяки чудовим характеристикам. Можемо розглянути окремо декілька видів цього товару та його властивості.


Характеристики та види ПВХ плит

 

   Багатошарова структура є основним чинником даної продукції і може варіюватись лише кількістю слоїв в залежності від виробника, але обов’язково мають бути захисний та декоративний шар, онова з ПВХ (полівінілохлориду). По зовнішньому вигляду для цієї підлоги обмежень немає. Можливі дизайнерські малюнки, більша кількість порід дерев ніж у паркетній дошці, декори під мармур та кварцу, а також індивідуальне нанесення будь якого фото під замовлення. По фактурі можливі глянцеві, матові, шороховаті види. Найбільш якісний і найкраще передає структуру та дизайн поверхні це так званий тиснений під декор, що дає можливість досить чітко передати будову дерева з усіма нерівностями. Легко ріжеться і це дає змогу розробити найнепередбачуваніші дизайни вашої оселі.
  Розрізняють клеєвий та замковий вініл, які укладаються тільки на клей та за допомогою замкових з’єднань відповідно. За класом стирання можна поділити на два види:

  1. Побутовий(23-31 клас) – підходить для побутових приміщень з невеликими навантаженнями
  2. Комерційний (32-42 клас)- підходить для громадських приміщень з високопрохідністю.

 

Основні плюси вінілу це:

 -Стійкість до перепадів температури
 -Тихий
 -Теплий
 -Вологостійкий
 -Зносостійкий
 -Простий у догляді
 -Антистатичний
 -Безпечний

   
   Де купити?

   
     Маневичі, Цумань, Рівне, Львів, Ковель, Новолинськ, Володимир-Волинськ, Шацьк і багато інших обласних, районих центрів і містечок Волинської області та усієї України. Наша доставка працює по всій державі і є безкоштовною.