Властивості плитки з керамограніту гресу

9 березня 2022 р. 11:16
Грес плитка

Плитка з керамограніту є дуже практичним матеріалом як для внутрішньої обробки, так і для укладання на терасах або зовнішніх сходах. У продажі є керамограніт, технічний та декорований. У чому переваги керамограніту і чим відрізняються його види?


Гресс - основні ознаки

   Керамічна плитка виготовляється з кераміки, яка представляє собою суміш польового шпату, глини, кварцового піску тонкого помелу, каоліну та мінеральних пігментів. Після формування плитки її піддають сильному тиску, а потім обпалюють при температурі 1300 °C, що надає каменю твердість 8-9 балів з 10 за шкалою Моша. Це пояснюється високою морозостійкістю плитки, а також її низькою сприйнятливістю до цвілі та грибків.
Керамограніт виробляється в широкому асортименті візерунків, форматів і кольорів, тому їх можна адаптувати практично до будь-якого стилю оформлення. Керамогранітну плитку можна використовувати як у ванній кімнаті, так і на кухні або на терасі. Вони підходять як для квартир, так і приватних будинків, а також офісів, торгових центрів або інших місць, де часто буває.

Глазурований керамограніт – в чому його переваги?

Глазурований керамограніт – надзвичайно естетичний вид плитки. Його покривають спеціальною глазур'ю з домішками барвників, надаючи їй один або навіть декілька кольорів. В результаті поверхня з цього типу плитки виглядає надзвичайно ефектно і робить глазурований керамограніт дуже популярною. Його перевага в тому, що його можна використовувати в місцях, де використовується тепла підлога, а його подібний до дерева варіант відмінно замінить паркет у вітальні.

Плитка для підлоги - декоративний полірований керамограніт

Полірована кераміка є більш декоративною формою глазурі. Однак у ситуації, коли полірований керамограніт розташовується в особливо прохідних місцях, слід враховувати можливість швидкого стирання фарбованого шару, що може значно позначитися на естетиці всієї поверхні. Також слід мати на увазі, що полірування підвищує ковзаючі властивості плитки, тому їх не рекомендується використовувати в місцях, де часто виникає волога, наприклад, на кухні або у ванній. Полірована керамогранітна плитка також потребує регулярного просочення, щоб зберегти свої декоративні властивості.

Технічна плитка - міцна поверхня

Технічний ґрес – це різновид плитки ґрес, яка є найбільш стійкою до стирання. Незважаючи на те, що він не призначений для декорування підлоги, завдяки правильно підібраному кольору, він може виглядати естетично, а завдяки своїм особливостям технічний шар рекомендований для приміщень з високою прохідністю та для створення поверхонь, які витримують більші навантаження, наприклад як склади чи гаражі.

Керамограніт - різних розмірів і візерунків

У нашій пропозиції є як класична глазурована плитка 60х60 , так і інші розмірні групи - починаючи від 10х10см, закінчуючи 20х100см або 90х90см. Завдяки різноманітним формам керамограніт можна укласти в цікаву підлогову мозаїку, а також підігнати їх розмір під кімнату.