Як вибрати ванну?

3 червня 2020 р. 14:06

   Як правильно вибрати ванну?

   У наш час мало хто може уявити собі життя без комфортної ванни з різними благами цивілізації, такими як радіо, джакузі чи щось тупу того. Обираючи ванну ми відразу шукаємо порад з інтернету  або ж у знайомих майстрів з ремонту чи консультантів у  будівельних магазинах. Основними характеристиками, на які ми повинні спиратись при виборі даного товару є площа вашої ванни кімнати. Якщо у габарити дозволяють, то ваші мрії про велику ванну справдяться і вибір у розшириться досить суттєво. Якщо ні, тоді потрібно буде підбирати щось під ваші параметри і трішки зменшити забаганки. 
Основні чинники на які потрібно звернути увагу при виборі це висота, глибина чаші, довжина, штатна  та додаткова комплектація. Оптимально вистою рахується 600-750 мм, але можливі варіанти і з нижчою посадкою. Якщо вода повністю покриває тіло лежачої у ванні людини це також є хорошою ознака  правильного вибору. Глибина чаші повинна бути 500-600 мм від бортику чи переливного отвору до дна. Довжина та ширина, необхідна для комфортного прийняття релаксуючих процедур складає  1,5 – 1,7м та 800мм відповідно. 

Характеристики ванн з різних матеріалів.


   По формі можемо виділити такі види як прямокутна, асиметрична, овальна, кутова, дизайнерська.
Також важливу роб відіграє матеріал з якого робиться сама ванна. Це може бути акрил, сталь, чугун, штучний камінь, кераміка (санфаянс). Варто відзначити, що асиметричні та дизайнерські ванни робляться в основному з акрилу, оскільки для їх виготовлення потрібний еластичний матеріал , який піддається формуванню.
  Акрил з останні роки став найрозповсюдженішим варіантом ванн. Багато виробників роблять свій акцент саме на цьому напрямку, оскільки товар з даного матеріалу має досить великий попит. Він дає можливість людям, навіть із маленькими ванними кімнатами, реалізувати свою мрію у нестандартній та дизайнерській чаші для релаксу. 
  Чугун є досить міцними матеріалом та класикою на ринку сантехніки. Хороші термозберігаючі  властивості зарекомендували цей матеріал як якісний та надійний у експлуатації. Має також хороші шумоізоляцій ні характеристики. 
  Стальні ванни, до яких люди відносяться з обережністю по не зрозумілих причинах. Моделі зі сталі деформуються, мають низьку шумоізоляцію, а також швидкість зниження температури води значно вища ніж у інших – все це притаманне ваннам тільки з тонкими стінками меншими за 0,15-0,2 см  Раніше стальну ванну робили з трьох слоїв, але пізніше німці змогли відштампувати ванну з одного листа металу. Емаль у них має в складі кварц, що створює склоподібну плівку. Покриття такого типу не відлущується та на довго зберігає білий колір. Все це пов’язано з тим що емаль наноситься при дуже великих температурах в спеціальних печах.

Як купити ванну у Луцьку?

 Купити ванну у Луцьку ви зможете у нашому магазині Дисконтбуд, або замовити на сайті https://dyskontbud.com.ua в декілька кліків.