Змішувачі

Купити змішувачі на кухню у Луцьку

 
  Змішувачі є одними з ключових предметів у ванній кімнаті. 
Існує величезна кількість моделей та екземплярів, створених по класичних канонах до високотехнологічних моделей з дистанційним управлінням та іншими нюансами.
 Щоб по правді оцінити роботу та нові розробки інженерів, потрібно знати загальні ази та технічні характеристики змішувачів.
Поділяютьсь вони на :
- двохвентельні
- одноричажні
- електронні
- безконтактні
Властивості виливу розділились на два види – короткі(мають мінімальну відстань до борту) та довгі(з вигином крана).
 Додатковий девайс, який може розміщатись в змішувачах будь-якого типу – термостат. Це робить підігрів води незалежним від зовнішніх чинників. 
Змішувачі, які спеціально розроблені для раковин розраховані на монтаж у технічні отво-ри, які розміщені на борті умивальника.


Змішувач для умивальника ціна Луцьк


  Самими звичними по формі та принципу роботи є двохвентельні змішувачі. Це фактично самі прості по конфігурації і надійності товари з цілісним корпусом, принцип дії яких построєний суто на механіці.
Потік води з такого крана л’ється навіть самостійно без високого тиску в системі, а два гвинти ущільнені резиновими прокладками виконують регулюючу та запірну роботу.
Одноричажні отримали свою популярність за рахунок можливості одночасного регулювання температури і потоку води. Більшість має важіль в якості регулюючого елемента, але є моделі і з джойстиками. 
Важіль та джойстик встановлені безпосередньо зверху на корпусі, що дозволяє швидко перекрити воду одним рухом. 
Картридж у таких кранах призначені для змішування гарячої та холодної води, яка поступає з різних гілок водопостачання. В середині картриджу розташований шток, завдяки дії якому змішуються потоки.


Змішувач для ванни. Монтаж змішувача для душу.


  Електронний змішувач сама найновіша розробка сантехнічних матеріалів. Згідно досліджень він в 5 разів знижує розхід води, у порівнянні з одоричажними, і рахувались лідерами у водозберіганні до появи сенсорних.
 Часто оснащують дисплеєм, який інформує про температуру води та підсвідки. Одним із високотехнологічних надбань даного товару є автоматична промивка системи з метою запобігання скупчення бактерій та бруду.
Найдешевші в обслуговуванні це змішувачі двухвантельного типу. Цей фактор є їх плюсом та мінусом. Багато змішувачів мають заглушку у корпусі, що у подальшому може використатись підключенням шлангу з лійкою.
Види по місцю кріплення:
- настінні
- підложні
- вмонтовані
- центральні


Кран для біде розпродаж та знижки у Луцьку


  Традиційно корпус змішувача виготовляється з латуні, а картриджі є металеві та керамічні. Деталі кріплення роблять з нержавіючої сталі, зовнішні частини покривають хромом, емаллю або нікелюють.
 Усі ці види змішувачів купити у Луцьку можна у нашій гуртівні Дисконтбуд, або замовити, зателефонувавши за номерами, що вказані на сайті. Якісні та дешеві види кранів можна придбати у багатьох містах України. 
Наша інтернет-гуртівня працює з такими містами як:
Кривий Ріг
Кременчук
Луцьк
Одеса
Полтава
Рівне
Самбір
Стрий
Червоноград
Черкаси
Чернівці
Львів
Київ
Вінниця
Дрогобич
Івано-Франківськ
Запоріжжя
Калуш
Кропивницький